בדיקת לחוץ מתחת לריצוף

בדיקות לחות מתחת לריצוף כמות קטנה של חומר המילוי תועבר למעבדה לניתוח. זה יקבע את השלבים הבאים. המומחים של אלון בייבוש תת רצפתי יכולים לענות על כל השאלות שלך לגבי בדיקת לחות מתחת לריצוף.

מה בעצם גורם לחות מתחת לריצוף?

אנשים רבים סקרנים כיצד נגרמת לחות מתחת לריצוף. ישנן סיבות רבות לחות יכולה להתרחש. רוב האנשים שחווים לחות ולחות מתחת לריצוף שלהם מושפעים גם מהדברים הבאים:

* סתימת צינור ביוב

* איטום לקוי

* פיצוץ צינור

* חסימה של קו ניקוז המטבח

* בעיית מערכת ביוב ביתית

מי גשמים ומקורות מים אחרים שאינם אטומים

* צינור כיבוי אש

אלה המצבים הנפוצים ביותר בהם אנו מוצאים לחות מתחת לריצוף.

אם יש חשש ללחות מתחת לריצוף, מה עליי לעשות?

אם אינך בטוח לגבי הלחות מתחת לריצוף הריצוף, אנו ממליצים לפנות לאיש מקצוע לביצוע בדיקת לחות. זה ייתן לך מידע מדויק על לחות ומים רמות מתחת לריצוף. התקן הישראלי קובע כי תשתיות לא צריכות להיות יותר מ -6% לתשתיות העשויות מחול, ו -3% לתשתיות העשויות משומשום. אם בדיקת הלחות מגלה שהתשתית שלך עברה את הרמה המומלצת, הרי שמדובר בבעיה בטיחותית, אסתטית ותברואתית חמורה. איש המקצוע יבצע מגוון קידוחים במקומות שאינם נראים לעין. הם גם ייקחו דוגמאות. דגימות אלה יישלחו למעבדה לניתוח.

מדוע כדאי להגיב ללחות מתחת לריצוף במהרה?

אנחנו רואים הרבה נזק שנגרם על ידי לחות לכודים תחת ריצוף. שלושה פרמטרים זוהו כגורמים החשובים ביותר בכמה משקי בית הושפעו לרעה מרטיבות: ההיבטים הכלכליים, הבריאותיים והבטיחותיים.

* ההיבט הפיננסי: ככל שתשאיר יותר זמן את הרטיבות להמשיך, כך יעלה יותר כסף לייבש את הנזילה. ככל שהרטוב נע בקצב מדאיג ופוגע בתשתיות שונות, כמו צינורות חשמל, מים וביוב, סביר להניח שהזמן יעבור. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך לבצע שיפוץ גדול של הבית שלך כדי לתקן את הנזק. אנו ממליצים לך להישאר בראש הדברים ולא למהר לתקן אותם.

ההיבט הבריאותי-בריאותכם היא בראש סדר העדיפויות שלנו בייבוש אלון תת רצפתי. כאשר אנו מדברים על לחות לכודה מתחת לריצוף, אנו מתייחסים לסיכון בריאותי חמור. עובש, טחב ופטריות הם חלק מהסימנים הגלויים ביותר. אנו יכולים לראות כי הקורות מכילות הרבה חומרים אלרגניים ומסרטנים. זה יכול לגרום לבעיות נשימה ולנזק לגוף. הימנע מצב כזה מצער "להרוג" את הבעיה בזמן שהוא עדיין קטן.

היבט בטיחות-העבר לימד אותנו דבר אחד. ככל שהדליפה חמורה יותר ואינה מטופלת כראוי, כך הסיכון לכשלים בטיחותיים גבוה יותר. יתכן שראית סדקים באריחים, קירות מתפוררים, קילוף ותסמינים אחרים. אלה רק "סימפטומים מתחילים" של בעיות גדולות יותר כמו התפרקות מבנה הבית, קריסת קירות, סדקים ושברים באריחים.

אם אתה מרגיש שאתה "מתפתה" לגורל, אנו ממליצים שלא.

לפרטים נוספים, לחצו על הלינק הבא: https://d-alon.co.il/%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A3/