דברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קניית פחים מעוצבים לשירותים

פחים מעוצבים לשירותים נועדו לשמור על פסולת וחומרים למחזור. הם אידיאליים לאחסון פסולת כללית, מוצרי היגיינה נשית ופסולת בתחום הבריאות. ניתן להשיג במגוון צבעים וגימורים, פחים מעוצבים לשירותים הם תוספת נהדרת לכל אזור מלתחה, חדר אמבטיה או מטבח. הם גם עוזרים לשמור על חדרי אמבטיה נראים מסודרים וספיקים וטווחים.

מה זה פח מעוצב לשירותים?

ניתן להשתמש בפחים מעוצבים לשירותים למגוון מטרות. ניתן להשתמש בהם כדי לתפוס נייר טואלט, פלסטיק ופסולת אחרת. פחים יכולים להשתנות בגודל, בצורה ובקיבולת. חלקם אוטומטיים, בעוד שאחרים מופעלים ידנית. חלקם מורכבים על הקיר וניתן לנתק אותם מחוץ לטווח הראייה.

בחירת סל פסולת האמבטיה הנכונה היא קריטית למראה הכללי של חדר האמבטיה שלך. בחר דגם שקל לניקוי ואין לו פינות חדות. הימנע מפחים שהם מלבניים בצורתם, מכיוון שאלו נוטים לאסוף את לכלוך קל יותר. לחלופין, בחר סל מעוקל או מעגלי כדי להקל על הניקוי. פחים עגולים נוטים גם הם להכיל ספינות סל טוב יותר.

פחים מעוצבים לשירותים צריכים להיות עשויים מחומר עמיד שיעמוד באלמנטים של חדר אמבטיה. סוגים מסוימים נועדו להיות מוסתרים מהנוף, מה שאומר שהם אידיאליים לשירותים שיש להם שטח מוגבל. אתה יכול לבחור פח העשוי מ- ABS או פולימר עמיד אחר. יתר על כן, אתה יכול לבחור גרסה ידידותית לסביבה העשויה מחומרים למחזור.

שלא כמו פחי מטבח, לפחי אמבטיה לא צריכים להיות חריצים. הסיבה לכך היא שהפח נועד להחזיק מוצרי היגיינה אישית. אף אחד לא רוצה את מוצרי הפסולת שלהם גלויים לאחרים. זה צריך להיות מצויד גם במכסה. מכסים מוצקים ופחים המופעלים על ידי דוושות עדיפים על פני אלה פתוחים או מהפכים.

למה אתה צריך פחים מעוצבים לשירותים?

פחים מעוצבים לשירותים חשובים לכל חדר אמבטיה, מכיוון שהם עוזרים למנוע מאנשים לשטוף פריטים שאינם ניתנים לשחיקה. פריטים אלה כוללים מוצרי היגיינה נשית, מגבונים לתינוקות ואפילו מפיות סניטריות. בעוד שלרוב הערים ואתרי הנופש יש שירותים הניתנים לשטיפה, ישנם זמנים שאולי תצטרך להשתמש בפח. כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה, הנה כמה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת פח מעוצב לשירותים.

ראשית, חשוב לבחור פח מעוצב לשירותים שקל לניקוי. הטובים ביותר הם מעגליים או מעוקלים, מכיוון שהם נוטים לשבת טוב יותר וקל יותר לניקוי. לקבלת חווית ניקוי טובה יותר, אל תבחר בפח מלבני – הם נוטים לאסוף הרבה זוהמים ודורשים זמן ניקוי נוסף.

פחים מעוצבים לשירותים יכולים להיות עשויים כמעט מכל דבר, מחומר רך יותר כמו פלסטיק ועד חומר עמיד יותר וארוך טווח. חפש חומרים עמידים וקלים לניקוי, כמו סגסוגות מתכת מצופות. חלק מהפחים יכולים אפילו להיות עשויים מחומרים סינתטיים כדי להבטיח עמידות. טווח UME כולל פחים סניטריים העשויים מפלסטיק מגע רך, ABS ופולימר עמיד לביצועים לאורך זמן.

פחים מעוצבים לשירותים עוזרים לסביבה על ידי מניעת סילוק פסולת מיותרת העלולה לסתום ביוב ולבתים. לדוגמה, מגבונים רטובים יכולים לסתום ביוב ולגרום לדליפות צינורות, ולגרום לשיטפונות. מחקר שנערך לאחרונה על ידי הפדרציה האירופית של עמותות לאומיות של שירותי מים ושפכים מצא כי למעלה מ- 1 מיליארד אירו אבדו מדי שנה באירופה בגלל סילוק לא הולם של מוצרים סניטריים.

עיצובים שונים של פחים מעוצבים לשירותים

עיצובים שונים של פח מעוצב לשירותים זמינים במגוון רחב של חומרים וסגנונות. לדוגמה, אתה יכול לקבל גרסת נירוסטה מוברשת עם זרבובית קטנה או אפשרות דקורטיבית יותר כמו סיבוב אחד. אתה יכול גם לבחור בין מגוון צבעים שונים. פח מעוצב לשירותים לבן יכול להשתלב עם אביזרי אמבטיה אחרים, ואילו אפור או ורוד יתבלט.

פח אמבטיה צריך להיות קל לפתוח. השימוש באחד יכול להיות קשה אם המכסה נוקשה מדי או שהצמצם קטן מדי. כדי להימנע מבעיות אלה, עליכם לבחור בפח דוושה המופעל. דגמים אלה נועדו גם להפוך את הסרת האונייה למהירה וקלה. והם צריכים להיות קלים לסגירה.