האם ניתן להדפיס על כובעים?

גיבוש כובעים יכול להיות דרך כיפית וקלה ליצירת כובעים מותאמים אישית. באפשרותך להשתמש בציוד הדפסת המסך הקיים שלך או לרכוש ערכת הדפסת מסך CAPtain Platen עבור היצירתיות האולטימטיבית בעיצוב כובע. בין אם ברצונך ליצור לוגו, עיצוב או הדפסה על מגוון של פריטים אחרים, ישנה שיטה עבורך. המשך לקרוא כדי ללמוד יותר על הדפסת מסך על כובעים וכיצד להתחיל.

לתוצאות הטובות ביותר, השתמש במייבש הבזקים במקום במייבש מסועים. שימוש במייבש פלאש מוסיף הנעת על-חלל לדיו, מה שמאפשר טמפרטורת ריפוי נמוכה יותר. אתה צריך גם להגדיר את הטמפרטורה מהבהבת שלך בטמפרטורה של 250 מעלות. פלט הגרזן הוא אידיאלי לזה. וו בחזית צריך להיות תחוב מתחת לכובע בעוד הבגד עדיין רטוב. לאחר השלמת ההדפסה, השתמש ברובה חום כדי לסיים את העבודה.

למוצר מוגמר באיכות גבוהה, אתה צריך לשקול את המרקם של הכובע. בעוד הדפסת מסך משי והדפסת מסך הם מצוינים עבור פריטים רקומים, הם לא הבחירה הטובה ביותר עבור כובעים. כובע אקרילי לא מתאים לרקמה בגלל טבעו הרגיש לחום. כובע בייסבול נטול חזות הוא אפשרות אחרת. אפונים הם כובעי חורף ללא מגן. כובעים אלה עשויים מחלקים משולשים של בד עם כפתור בכתר.

הדפסת מסך על כובעים יכולה להיות נישה רווחית לחנויות הדפסה. לא רק שזה יגדיל את הרווחים, אלא גם תוכל למכור כובעים כחלק מאוסף גדול יותר של פריטים. אתה אפילו יכול למכור אביזרים תואמים כדי להגביר את המכירות. עם הגישה הנכונה, הדפסה על כובעים יכולה להיות זרם הכנסות גדול לבית הדפוס שלך. אין סיבה לוותר על ההזדמנות להתבלט ולהרחיב את הלקוחות שלך.

הדרך הטובה ביותר למסך הדפסה על כובעים היא למצוא את זה שמתאים לצרכים שלך. למשל, לכובע בייסבול יש תפר מקדימה. מצד שני, לכובע של נהג משאית יש לוח קדמי חלק. בעוד הדפסת חום לא יכולה להיות אידיאלית עבור כובע נהג משאית, הדפסת מסך היא אפשרות נהדרת אם אתה רוצה ליצור עיצוב תופס עיניים שבולט.

בעוד כובעים מודפסים במסך עשויים להיראות נהדר מיד, סביר להניח שהם יימשכו זמן רב. כובע רקום, לעומת זאת, ימשיך להיראות טוב יותר במשך זמן רב יותר. כובעים מודפסים לא צפויים להיראות טוב כמו כובעים עם לוגואים רקומים. בנוסף לכך, כובעים מודפסים דורשים ציוד מיוחד שאינו מתאים לאדם הממוצע. תהליך הדפסת הכובע גם יקר יותר מכובעים מודפסים, אבל היתרונות עולים על החסרונות.

כשאתה בוחר להדפיס את לוגו החברה שלך על כובעים, אתה יכול לבחור ממגוון סגנונות וחומרים. רוב הכובעים באים עם מגוון שיטות רקמה. אם אתה רוצה כובע רקום, אתה יכול לעצב את הלוגו בעצמך או להשתמש בתבנית מוכנה. יתר על כן, כמות ההזמנות הנמוכה של VistaPrint פירושה שאתה יכול ליצור כובע מותאם אישית במחיר תחרותי.

ככלל, קשה יותר להדפיס כובעים מאשר חולצות. המשטח המעוקל של הכובע דורש יותר דיו כדי לכסות את סיבי הכובע. בנוסף, האופי ההרפטי של הכובע הופך אותו לחפץ שקשה להדפיס עליו, במיוחד אם אתה רוצה שהוא ייראה טוב ככל האפשר. עם זאת, מחקר קטן יכול לעזור מאוד בשיפור התוצאות שמקבלים מעבודת הדפסת כובעים.

התהליך ליצירת כובעים מותאמים אישית הוא הרבה יותר מהיר ממה שאתה חושב. רוב המכונות יכולות לרוץ ב-850 תפרים בדקה, ולרוב העיצובים לוקח בין 10 ל-15 דקות לייצר. כובעים מותאמים אישית גם תופסים פחות מקום מחולצות או פוסטרים וניתן להכין אותם בכל צבע. אתה פשוט צריך להשקיע בציוד הנכון כדי להפוך את העיצוב המותאם אישית שאתה רוצה. אתה תהיה שמח שעשית. כאשר אתה מרוצה מהתוצאה, אתה תהיה שמח שבחרת הדפסת מסך על פני שיטות אחרות.

פרטים נוספים: https://www.eitanprint.co.il/home/

התקנת ברזנט למשאיות

ברזנט למשאיות הוא כיסוי בד לרכבים מסחריים. הוא יכול להיווצר באופן שתורם לנוקשות הגוף הסגור. הוא משמש גם בבניית ברזנט צדדי לכלי […]