היתרונות של מוצרי פרסום וקד”מ

באמצעות מוצרי פרסום וקד”מ היא דרך מצוינת לקדם את העסק שלך. זה יגביר את המודעות למותג, ישפר את זיכרון המותג, ייצור רושם חיובי מהחברה שלך וייצור תפיסה חיובית. כמו כן, מוצרי פרסום וקד”מ לעשות תמריצים גדולים. הם עוזרים לך להתבלט מהמתחרים ולשמור על הארגון שלך בראש. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על היתרונות של שימוש במוצרי פרסום וקד”מ לקידום העסק שלך. הנה כמה סיבות לשקול אותם.

מה הם מוצרי פרסום וקד”מ?

מוצרי פרסום וקד”מ יכולים להיות מוצרים ממותגים עם הלוגו של חברה ומופצים ללא עלות להפיץ מילה על מותג או זהות תאגידית. פריטים אלה ידועים גם בשם סוואג, צ ' וצ ' קים או בחינם. למוצרים אלה שלוש מטרות: להגביר את המודעות למותג ולהניע מכירות. מקובל למצוא מוצרים ממותגי לוגו על שולחנות העבודה והמדפים של חברות ומותגים גדולים.

מוצרי פרסום וקד”מ הם כל דבר שאתה נוגע. הם מסוגלים לעורר זיכרונות ושימור לאורך זמן, בניגוד לפרסומות. לאפקט ההפטי יכול להיות יתרון מוחשי מעבר להשפעה החזותית שלו. סרגלים מודפסים, עטים ולוחות שנה שימשו לפרסום במשך שנים רבות.

דרך עוצמתית להגדיל את הנראות עבור העסק שלך היא למתג מוצר. מוצרי פרסום וקד”מ יכולים לעזור לך לבנות מערכות יחסים בין עובדים ללקוחות. מחקרים מראים כי 96% מהאנשים היו מוכנים לעשות עסקים אם היו נתקלים במותג בחיי היומיום שלהם. על ידי שילוב הלוגו של החברה שלך על פריט, הלקוחות שלך יראו שאכפת לך מהם, ונאמנות זו חשובה מאוד להצלחת החברה שלך.

מהם מוצרי פרסום וקד”מ?

אם אתה חושב לקנות כמה מוצרי פרסום וקד”מ לתערוכת הסחר הבאה שלך, ייתכן שאתה תוהה אילו סוגי פריטים נחשבים לקידום מכירות. אתה יכול למתג את הפריטים שאתה מתכנן לקנות עם שם החברה או הלוגו שלך. הם משמשים כדי להזכיר לאנשים את החברה שלך ולהגביר את המודעות למותג. כמה דוגמאות למוצרי פרסום וקד”מ כוללים עטים, עפרונות, תיקים ובקבוקי שתייה. פריטים פופולריים אחרים כוללים צעצועים מתח לשאת שקיות.

מוצרי פרסום וקד”מ יכולים לנוע בין חולצות טריקו ממותגות ורמקולי בלוטות ' ועד חולצות טי ממותגות. המפתח ליצירת קמפיינים שיווקיים בלתי נשכחים הוא בחירת המוצרים הנכונים. אם אתה הבעלים של חדר כושר, המוצרי פרסום וקד”מ הטוב ביותר יהיה ממותגים חולצות וכובעים. פריטים שימושיים נוספים הם כובעים, מטריות ובגדים. פריטים אלה צריכים להיות שימושיים ומושכים כאחד. אפילו כובע רקום פשוט או חולצת טריקו יכול לשמש מוצרי פרסום וקד”מ.

ישנם מוצרי פרסום וקד”מ רבים לבחירה, כולל זול ויקר יותר. ידוענים הם לעתים קרובות פריטים יוקרתיים מחוננים במהלך פסטיבלי קולנוע. חברות המציעות מתנות כאלה לעתים קרובות לשאול סלבריטאים עבור תמונות של אותם מחזיקים את המתנה. ניתן להשתמש בתמונות אלה לשיווק החברה. טיפים אלה יעזרו לך לזהות אילו פריטים הם קידום מכירות.

מהי החשיבות של מוצרי פרסום וקד”מ?

מוצרי פרסום וקד”מ יכולים להיות דרך נהדרת עבור הלקוחות לזכור את המותג שלך ולבנות נאמנות. עסקים מוציאים מיליארדי דולרים מדי שנה בפרסום, אך אנשים מופגזים כל הזמן מדי יום בהודעות ופרסומות. אתה יכול לתקשר עם הלקוחות שלך באמצעות פריטים מוחשיים כגון מחזיקי מפתחות, ספלים או עטים. מוצרי פרסום וקד”מ יכולים לשמש תמריצים, מתנות ותודה. הלקוחות שלך יהיו נוטים יותר להפנות אחרים.

הרבגוניות של מוצרי פרסום וקד”מ עושה אותם תוספת מצוינת לכל תוכנית שיווק. הם מספקים מחיר לרושם טוב יותר מרוב צורות המדיה ומאפשרים לך לבטא את היצירתיות שלך. אתה יכול להתאים אישית כרטיסי ביקור ועטים כדי להגיע לשווקים ספציפיים. אתה יכול להראות את היצירתיות שלך ולגרום ללקוחות להרגיש מיוחדים עם מוצרי פרסום וקד”מ בהתאמה אישית. אתה יכול ליצור מתנות ייחודיות הפונות לשווקי יעד שונים כגון לקוחות מקומיים או אנשי עסקים.

פריטים בחינם הם דרך נהדרת לחזק את המסר השיווקי שלך ולא להטריד את הלקוחות שלך. מחקר שנערך על ידי מכון המומחיות לפרסום מצא כי כמעט 80% מהצרכנים שומרים על מוצרי פרסום וקד”מ במשך שמונה חודשים לפחות. משמעות הדבר היא כי מוצרי פרסום וקד”מ גלויים יותר ללקוחות מאשר צורות אחרות פרסום. סביר להניח שמוצרי פרסום וקד”מ ייזכרו יותר מפרסומות אחרות ועוזרים לבנות את המוניטין של המותג שלך.

למידע נוסף על מוצרי פרסום וקד"מ, לחצו כאן: https://www.justprint.co.il/collections/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9D-%D7%95%D7%A7%D7%93%D7%9E