מהו נקיון תעשייתי?

ניקיון תעשייתי הוא ענף של ניקיון מסחרי המכסה מגוון שירותים שונים. זה יכול לכלול דברים כמו תחזוקה כללית ועבודות ניקיון, אבל זה כולל גם שירותים מיוחדים יותר כמו ניקוי שטיחים, טיפול ברצפה קשה ושטיפת חלונות. זוהי הבחנה חשובה לעשות כי יש כמה חברות המציעות סוגים אלה של שירותים גם כן—אבל הם לא יוכלו לספק את רמת השירות הגבוהה שאתה צריך עבור העסק שלך.

חשוב לבחור בחברה מנוסה אשר מחזיקה במכשור המתאים לשיטת ניקוי בלחץ מים.

מה כולל ניקוי תעשייתי?

ניקוי תעשייתי יכול לכלול כל אחד או את כל הדברים הבאים:

  • ניקוי ותיקון שטיחים (כולל הסרת כתמים)
  • טיפול רצפה קשה (כולל מרוט או שעווה)
  • שטיפת חלונות (מבפנים ומבחוץ)
  • רצפת ליטוש / מרוט/קרצוף/הפשטה/איטום / נרתעת/מחדש גימור (תלוי איזה סוג של רצפות יש לך)

ניקיון תעשייתי הוא מונח רחב המקיף סוגים רבים ושונים של שירותי ניקיון.

שטיפה בלחץ גבוה

מהו נקיון תעשייתי כבד?

ניקוי תעשייתי כבד מבוצע בדרך כלל על ידי צוות גדול של אנשים, המפעילים מכונות גדולות וכימיקלים לניקוי הרצפות, הקירות והתקרות של הבניינים. סוג זה של ניקוי נעשה לעתים קרובות על ידי קבלנים המתמחים בניקיון תעשייתי.

ניקוי תעשייתי הוא תהליך של שמירה על סביבת עבודה וציודו נקיים, בטוחים ומתפקדים כראוי. זה יכול לכלול כל דבר, החל מוודא שכל המשטחים נקיים מפסולת ועד להסרת שומן ממכונות.

ניקוי תעשייתי כבד כרוך בשימוש בכלים כגון שואבי אבק כבדים או מנקי לחץ לניקוי שטחים גדולים או משטחים שקשה להגיע אליהם. המטרה היא להסיר לכלוך ובוצה מצינורות, טנקים וציוד אחר.

ניקוי תעשייתי כבד מבוצע בדרך כלל על ידי חברה המתמחה במשימה (למשל, חברת שרברבים). עם זאת, זה יכול להיעשות על ידי אחרים שהוכשרו כיצד לעשות זאת בבטחה.

ניקוי תעשייתי הוא תהליך ניקוי חלל בו משתמשים במכונות וציוד כבדים. זה יכול לכלול כל מספר של דברים, כולל:

  • הסרת כתמי שומן ושמן
  • ניקוי רצפות, קירות ותקרות
  • הסרת כימיקלים רעילים מדליפות

מהו ניקוי תעשייתי בלחץ גבוה?

ניקוי תעשייתי בלחץ גבוה הוא סוג של ניקוי תעשייתי הכרוך בשימוש בציוד מיוחד על מנת לגרום למתקן שלך להיראות במיטבו במינימום מאמץ מצידך. חומרי ניקוי תעשייתיים כבדים משתמשים בציוד מסוג זה מכיוון שהוא מאפשר להם לנקות עמוק מבלי לפגוע במשטחים או להשאיר אחריהם שאריות מכימיקלים קשים או מחומרים שוחקים. ניקוי תעשייתי בלחץ גבוה מתבצע באמצעות מרססי מים בלחץ גבוה לניקוי אזורים שקשה להגיע אליהם כמו פתחי אוורור וצינורות מבלי להסיר אותם ממקומם.

ניקוי תעשייתי הוא תהליך הכרוך בשימוש במים בלחץ גבוה לניקוי משטחים של ציוד תעשייתי גדול. לניקוי מסוג זה שני מרכיבים עיקריים: ניקוי תעשייתי כבד וניקוי בלחץ גבוה.

ניקוי תעשייתי בלחץ גבוה משמש לעתים קרובות כדי להסיר פסולת משטח המכונות, בעוד ניקוי תעשייתי בלחץ גבוה משמש כדי להסיר צבע או קורוזיה משטח המכונות. שני סוגי הניקוי התעשייתי יכולים להיות יעילים מאוד בהוצאת חומרים לא רצויים ממכונות, אולם יש להשתמש בהם בזהירות יתרה מכיוון שהם עלולים לגרום נזק גם אם לא מבוצעים כהלכה.

ולכן תמיד יש צורך ליצור קשר עם חברה המנוסה בתחום של ניקוי תעשייתי ושיש לה מכשור איכותי לניקוי תעשייתי בלחץ גבוה.

לפרטים נוספים ליחצו על הלינק: http://aji.co.il/