מה מיוחד במכונית ההיברידית של לינק אנד קו?

לינק אנד קו הוא מותג רכב של יצרנית הרכב הסינית ג' ילי, שיש לה גם את וולוו ולוטוס בפורטפוליו שלה. לינק אנד קו , שהושקה בשנת 2016 עם דגם רכב השטח הקומפקטי 01.01, עשתה לעצמה שם במהירות כמתמודדת עולה ועולה של וולוו ולוטוס.

המכונית זמינה באמצעות מודל גמיש של חברות רכב, שבו חברים יכולים לרכוש, להירשם, להשאיל או לחלוק 01 מצויד. עם ביטוח ותחזוקה כלולים במחיר חודשי קבוע.

מהו המודל העסקי של לינק אנד קו?

מותג הרכב הסיני לינק אנד קו  נוקט בגישה ייחודית לבעלות על רכב. במקום החכירה או ההלוואה המסורתית, המכוניות שלהם הן מודלים מבוססי מנוי שמשתמשים יכולים לקנות תמורת תשלום שטוח הכל כלול המכסה כל דבר, החל מביטוח ועד תחזוקה-הכל חוץ מהגז!

אחד היתרונות העיקריים של שירות המנוי של לינק אנד קו  הוא שחברים יכולים לחלוק את המכוניות שלהם עם נהגים אחרים בתשלום חודשי נמוך יותר. יתר על כן, החברה פתחה מועדונים שבהם חברים יכולים להתכנס ולהתרועע.

הרכב הראשון של לינק אנד קו שפגע בבריטניה הוא רכב שטח היברידי פלאג-אין המופעל על ידי פלטפורמת הים (ארכיטקטורת חוויה בת קיימא) של חברת האם ג' ילי, על פי הדיווחים. על פי הדיווחים, היא תשאל רמזים לעיצוב מהקונספט למחרת שנחשף בסין בשנה שעברה.

מערכת הנעה זו משלבת מנוע גז טורבו בנפח 1.5 ליטר ומנועים חשמליים, המייצרת 257 כוחות סוס ומאיצה מ-0-62 תוך 8.0 שניות.

69 הקילומטרים של טווח חשמלי טהור במצב פב הופכים אותו לאטרקציה מעולה למי שרוצה לנסוע למרחקים ארוכים מבלי להשתמש בדלק קונבנציונאלי. יתר על כן, הרכב כולל שפע של תכונות מהנות, פרטי היי-טק ומגוון עזרי בטיחות חשמליים.

מהי מכונית לינק אנד קו?

מכוניות לינק אנד קו הן זן רכב חדש שנועד לפנות לצרכנים צעירים יותר המעוניינים בחוויה מחוברת המופעלת על ידי אפליקציה שמרגישה יותר כמו סמארטפון מכל דבר אחר. בבעלות יצרנית הרכב הסינית ג 'ילי, שבבעלותה גם מותגי וולוו ולוטוס, לינק אנד קו  מכוניות מציעות חזון עתידני זה.

לינק אנד קו , שנוסדה בגוטנבורג שבשבדיה בשנת 2016 וצפויה להופיע לראשונה באירופה עד שנת 2021, חוללת מהפכה בהפצת מכוניות באמצעות דגם מנוי. הרכב הראשון שלהם-רכב השטח 01-כבר זמין בסין ובקרוב יימכר גם ברחבי אירופה.

ה-01 תוכנן בשבדיה ובנוי להחזיק מעמד, ומתהדר בטווח חשמלי טהור של 69 ק מ הודות למנוע ההיברידי הפלאג-אין שלו. הוא מתהדר בתכונות מהנות, בפרטי היי-טק ובחוויה ניידת הכל כלול, בתוספת טכנולוגיות בטיחות מתקדמות כמו אזהרת התנגשות קדימה, בלימת חירום אוטונומית ובקרת שיוט אדפטיבית.

זוהי גישה חדשנית לבעלות על מכוניות שהופכת רק לאחרונה לפופולרית בשוק. במקום לרכוש את המכונית על הסף, המנויים משלמים עמלת הכל כלול של 550 יורו לחודש עבור גישה בלתי מוגבלת לרכב-ללא צורך בהתחייבות.

מנויים ללינק אנד קו  יכולים להשכיר את מכוניותיהם לאחרים באמצעות האפליקציה, ולקבוע תשלום שעתי, יומי, שבועי או חודשי משלהם. דומה לאיירבנב למכוניות אבל בלי לקחת קיצוץ של כל הכנסות שנוצרו.

מהם היתרונות ברכבי לינק אנד קו?

לינק אנד קו הוא מותג רכבים גלובלי בבעלות וולוו וג' ילי (מונח "גי-לי"), שנבנה על פלטפורמת הארכיטקטורה המודולרית הקומפקטית החדשה שלהם. המכוניות שלהם נועדו להקל על השימוש בטכנולוגיות מחוברות המציעות לנהגים חווית נהיגה משופרת.

רכב השטח 01 של לינק אנד קו  הוא דגם הדגל, רוכב על סי.אם. איי עם מערכת הנעה היברידית פלאג-אין המשלבת מנוע תלת צילינדרים בנפח 1.5 ליטר ומנועים חשמליים. הטווח החשמלי הטהור של 69 ק מ (43 מייל) עומד בתקן צריכת הדלק של נ. ד.ק. אך ניתן להרחיב אותו עד 700 ק מ (435 מייל) עם המרה תואמת לסוכנות להגנת הסביבה.

במקום לרכוש מכונית על הסף, הצרכנים יכולים לרכוש מנוי לרכב לינק אנד קו  ולהשתמש בו על בסיס חודשי. עמלה זו כוללת ביטוח ושירות וכן את כל העלויות הקשורות לתחזוקה ולשימוש ברכב.

יתרון נוסף, מפתח דיגיטלי משותף יכול להיות מופעל באמצעות כפתור שיתוף ברכב המאפשר לבעלים לייצר הכנסה על ידי השכרת המכוניות שלהם כאשר לא בשימוש.

לקריאה נוספת הקליקו lynkco.co.il