מה שאתה צריך לדעת על חביות פלסטיק

חביות פלסטיק משמשים לאחסון מוצרים שיש להגן עליהם מפני לחץ. בגלל זה, הם יכולים להיות בקלות ירד או דפק, ולכן חשוב לנקות אותם בזהירות לפני השימוש בהם שוב. שימוש חוזר בחביות אלה יחסוך לך כסף ויפחית את ההשפעה הסביבתית שלך. עליך לנקות חביות פלסטיק ביסודיות לאחר כל שימוש כדי להסיר כל ריח שיורי.

מה הם חביות פלסטיק?

ניתן להשתמש בחביות פלסטיק למגוון מטרות, כולל אחסון נוזלים ומזונות בתפזורת. אבל, לא כל החביות מתאימות למטרה זו, אז אתה צריך לבחור אלה כיתה מזון אם אתה רוצה להשתמש בהם לאחסון מזון. בדרך זו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי האוכל שאתה לאחסן לא לבזות או לקלקל וכי אתה יכול בבטחה לבלוע אותו במועד מאוחר יותר.

חביות פלסטיק ניתן לחלק לשני סוגים. פתוח-ראש חביות תכונה מכסה נשלף על למעלה סוף, אשר עושה לשפוך לתוך חבית קל והסרת זה מאוחר יותר. הם גם אטומים עם מלחציים פלדה, כך שתוכל לאחסן אותם ללא מכסה. חביות ראש צמודות מעוצבות באופן דומה אך יש להן מכסה מצויד היטב בשני הקצוות. הם מלאים גם באמצעות זרבובית או באנג.

למרות חוסר הטעם שלהם, חביות פלסטיק מושלמים לאחסון מזון ומשקאות. רוב חביות הפלסטיק מגיעות עם סמל" כיתה מזון " בתחתית, המציין כי החומר בטוח לצריכה. בעזרתם ניתן לאחסן עשבי תיבול, דגנים ומוצרים יבשים. עם זאת, חשוב לציין כי הם יכולים לספוג ריח וטעם. מסיבה זו, ייתכן שיהיה צורך לרפד אותם. עם זאת, אם המוצר שאתה מאחסן הוא חסר טעם, אין צורך לרפד את הקנה בסרט מגן.

חביות פלסטיק מגיעות במגוון גדלים, כולל גדולים. חלקם יכולים להכיל גלונים של נוזל. לחלקם יש מנעולים, בעוד שאחרים מכסים בורג. הדבר הטוב בתופי פלסטיק הוא שקל למלא אותם, לערום אותם במחסן והם בטוחים לחלוטין להובלה.

מהם השימושים בחביות פלסטיק?

חביות פלסטיק קלות משקל וניתן להשתמש בהן למגוון מטרות. הם יכולים לשמש לאחסון מים עודפים או כדי להגן על הצמחים מן האלמנטים. הם ניתן להעביר בקלות וקל לניקוי. הם גם מספקים דרך טובה לאסוף מי גשמים. הם יכולים לשמש גם עבור קומפוסט גן.

למרות העלות הגבוהה שלהם, חביות פלסטיק ניתן לעשות בה שימוש חוזר ולהציע מספר יתרונות. החוסן שלהם אומר שהם ערך רב לכסף. הם זמינים בקלות בגדלים שונים, והוא יכול להיות מותאם אישית להחזיק מגוון של חומרים. מכיוון שניתן לייצר חביות פלסטיק כדי להשתנות בחוזק ובאיכות, הן בחירה טובה למספר יישומים שונים. חשוב גם לזכור כי אתה תמיד צריך לבחור חבית כי הוא מאושר לשימוש בטוח.

חביות פלסטיק הן אופציה נהדרת לאחסון מוצרים וחומרים. הם מגיעים בעיצובים פתוחים וסגורים. הם יכולים להחזיק פריטים במשך שנים רבות וניתן לנקות אותם לשימוש חוזר. הם יכולים לשמש גם לאחסון חומרים שאינם מסוכנים. שלא כמו תופי מתכת, תופי פלסטיק אינם משליכים חומרים מזיקים למוצר.

חביות פלסטיק נהדרות עבור קומפוסט גן. אם יש לך חבית 55 ליטר שוכב מסביב, אתה יכול להפוך אותו כוס קומפוסט ענק. אתה יכול גם להתאים אותו למסגרת ולהשתמש בו לתולעת. אתה יכול אפילו להשתמש בחבית של 55 ליטר כדי ליצור מיטת גן מוגבהת. זה יכול לשמש גם מריצה להובלת דברים ברחבי הבית.

איך לדעת שחביות הפלסטיק שלך טובות?

אם אתם מתכננים לאחסן כימיקלים או ממיסים, ייתכן שאתה תוהה אם חביות פלסטיק הם הבחירה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. באופן כללי, חביות פלסטיק מתאימות לאחסון חומרים אלה, אך עדיין עליך להיות מודע לסכנות הפוטנציאליות הקשורות לאחסון ולהובלה שלהם. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות להגן על עצמך מפני הסיכונים הכרוכים באחסון והובלה של פריטים אלה.

חביות פלסטיק הן פתרון אחסון תעשייתי עמיד, חסכוני ורב-תכליתי. עם זאת, הם צריכים להיות מלאים בבטחה כראוי. אתר האריזה מספק מידע מועיל על חביות פלסטיק, כולל איך למלא אותם, מה הסחורה ניתן לאחסן בבטחה בתוכם, תקנות ממשלתיות להובלת או אחסון חומרים תעשייתיים.

כאשר קונים חביות פלסטיק, חשוב לחפש את אלה המסומנים כיתה מזון. המשמעות היא שהם עברו בדיקות מקיפות כדי להבטיח שהם בטוחים לשימוש. חביות פלסטיק המסומנות בקוד זה יהיו בעלות קוד צבע כחול או ירוק. חביות פלסטיק המסומנות בכל צבע אחר עשויות להכיל כימיקלים שאינם מתאימים לאחסון מזון. קניית חבית פלסטיק כיתה מזון יחסוך לך זמן וכסף.

שיקול חשוב נוסף הוא גודל התוף. חביות כיתה מזון צריך להיות לפחות 16 אינץ ' קוטר. הם צריכים גם להיות מסוגלים להחזיק כמות גדולה של מים. בנוסף לזיהוי גודל התוף וצורתו, עליך לבדוק את קוד האו ' ם כדי לוודא שהחבית עשויה מהחומר המתאים לתפקיד.