מייבש ידיים חשמלי

מייבש ידיים חשמלי הוא מכשיר פופולרי המסייע לאנשים לייבש את הידיים במהירות ובנוחות. הוא משמש יותר ויותר במתקנים מסחריים, כגון מסעדות, בתי מלון ומשרדים. היעילות הגבוהה שלו מאפשרת לו לייבש ידיים מהר יותר ממגבת נייר רגילה או מחטא ידיים. ככל שמספר רשתות המזון המהיר והמסעדות בעולם גדל, יש גם ביקוש מוגבר למייבשי ידיים חשמליים. משתמשי הקצה מאמצים במהירות מוצרים אלה כדי לשמור על מקומות העבודה שלהם נקיים והיגייניים. מגמת עלייה זו צפויה ליצור יותר הזדמנויות לשוק.

מהו מייבש ידיים חשמלי?

מייבשי ידיים חשמליים הם נוחות מודרנית שמייבשת ידיים תוך שמונה עד חמש עשרה שניות. הזרבובית של מייבשי הידיים הללו נועדה למקד אוויר מחומם על הידיים. חלקם אוטומטיים ואילו אחרים משתמשים בחיישן אופטי למדידת הטמפרטורה. ללא קשר לדגם, מומלץ מייבש ידיים העומד בקריטריונים של ליד.

המייבש האמריקאי אקסטרמאייר הוא אחד ממייבשי הידיים היעילים ביותר בשוק. מודל זה הוא מסוגנן קומפקטי. זה גם תואם עם כל תצורת כוח, מ 100 ל 240 וולט. זה זמין גם בשתי גרסאות: גרסה חמה וקרה. מייבש ידיים זה דורג כחסכוני ביותר באנרגיה בשוק, על פי זמן הייבוש. כמו כן, יש מנוע מתכוונן המאפשר לך לשלוט על זמן הייבוש של הידיים.

מייבשי יד חשמליים הם אופציה ירוקה לכל מתקן. הם מצמצמים את מספר התורים הארוכים בשירותים ויכולים לעזור להפחית את משך הזמן שלוקח לייבוש ידיים. הם הרבה יותר היגייניים ממגבות נייר, והם גם חסכוניים יותר. הם גם לא מייצרים שום פסולת.

ישנם מספר סוגים של מייבשי יד חשמליים, החל מודלים שקטים אלה חזקים. אתה צריך לשקול איזה מהם הוא הטוב ביותר עבור הצרכים שלך. שקט אחד יהיה האפשרות הטובה ביותר אם אתה לא רוצה לשמוע רעשים חזקים. עם זאת, חשוב לזכור כי הרעש שנוצר על ידי מייבשי ידיים עלול להיות מסוכן לאוזניהם של ילדים.

האם מייבש ידיים חשמלי שווה את זה?

בנוסף לחיסכון בזמן וכסף, מייבש ידיים חשמלי טוב לסביבה, מכיוון שהוא אינו מייצר פסולת. רוב מייבשי יד מגיעים עם ליד הסמכה, אשר מייצג מנהיגות אנרגיה ועיצוב סביבתי. מערכת דירוג ליד פותחה כדי לזהות את הטוב ביותר בבניינים ירוקים. בנוסף, מייבשי יד יש ירוק גלובס הסמכה, אשר נחשב " מעשי בניין דירוג המערכת."

בנוסף לסיוע לסביבה, מייבש הידיים החשמלי יחסוך לכם כסף על מגבות נייר. עלות מגבות הנייר משתנה בהתאם לגודל המתקן, אך פעולה בינונית עשויה להזדקק לסביבות 150 עד 200 לחמניות ביום. אז יש עלויות נוספות עבור שקיות אשפה ותחזוקה, אשר באמת יכול להוסיף!

מייבשי ידיים חשמליים נוטים לעלות יותר מלפנים, אך הם פחות יקרים לתפעול ממגבות נייר. בהתאם לדגם, מייבש ידיים חשמלי עולה בין.02 סנט.18 סנט לרוץ לעומת 1 סנט לכל גיליון. מעל 10 שנים, חיסכון זה יוסיף עד מעל $ 8,000! מייבשי ידיים משתמשים גם בפחות אנרגיה ממגבות נייר. מגבות נייר דורשות משאבים רבים, כולל עצים, כימיקלים ותחבורה. כמו כן, הם צריכים להיות מצויד באופן קבוע.

יתרון נוסף של מייבש הידיים החשמלי הוא שהוא שקט מאוד. זה עושה את זה בחירה פופולרית עבור משקי בית רבים. מייבשים אלה בדרך כלל זולים יותר מעמיתיהם הידניים, אך יש להם גם מהירות ייבוש מופחתת.

איך מייבש ידיים חשמלי יכול לחסוך לך כסף?

מייבשי יד חשמליים יכולים לחסוך לך כסף במספר דרכים, כולל סילוק מגבות נייר מהשירותים שלך. הם יכולים לחתוך את החשבון שלך על ידי עד 97%, על פי היצרנים. מגבות נייר יקרות לרכישה, להחלפה ולהיפטר מהן. מייבשי ידיים חשמליים דורשים הרבה פחות תחזוקה ואין צורך להחליף אותם בתדירות גבוהה. עם זאת, הם יקרים יותר ממכשירי מגבות נייר אם אתה משתמש בהם לעתים קרובות.

למגבות נייר יש השפעה סביבתית עצומה, שכן כל טון משתמש ב -17 עצים וב -20,000 ליטרים של מים. זה לא בר קיימא והמשאבים של כדור הארץ שלנו מוגבלים. בנוסף, מגבות נייר אינן יעילות, ולוקח זמן רב יותר לייבוש ידיים. מייבש ידיים מסחרי מודרני יכול לייבש את הידיים תוך עשר שניות או פחות.

עלות מגבות הנייר משתנה בהתאם לעסק, אך העסק הממוצע משתמש בין 150 ל -200 גיליונות ליום. המשמעות היא ששימוש במייבש ידיים חשמלי יכול לחסוך לך כ -250 דולר לשנה. העלות הראשונית של מייבש ידיים חשמלי היא בסביבות 450 דולר, אך עלות התפעול יכולה להיות נמוכה יותר בהתאם ליעילות המכונה ועלויות החשמל המקומיות שלך. עם שימוש נכון, אתה יכול להחזיר את ההשקעה הראשונית בתוך שבעה חודשים.

מייבש ידיים חשמלי טוב יימשך בין שבע לעשר שנים. אתה יכול גם למצוא כמה דגמים שחוסכים לך כסף על ידי שימוש בפחות חשמל. אם אינך בטוח איזה דגם לקנות, עשה מחקר כדי לגלות איזה דגם יעיל יותר.