משרד פולנית ניקוי

לא משנה אם זה שולחן העבודה, הכיסא או שולחן הקפה שלך, ריהוט עץ דורש ליטוש וניקוי קבועים כדי לשמור על הברק שלו. פעולה זו תרחיק אבק מהמשטח ותוסיף ברק מבריק.

ריהוט פולנית מגיע זנים רבים. חפולישם מנקים לכלוך וכתמים, בעוד שאחרים מתנים ומעניקים לחות.

האם ניקוי פוליש משרדי יפגע בריצוף שלי?

בכל הנוגע לניקוי ותחזוקה של ריהוט משרדי, קיימים פולישים שונים. חפולישם פשוט מסירים אבק בעוד שאחרים מתנים ומעניקים לחות לעץ. אם לרהיטים שלך יש גימור הדורש תחזוקה, בחירת פוליש המותאם במיוחד לסוג עץ זה תעזור להבטיח תוצאות מיטביות.

פולישים על בסיס שמן יעילים לשיפור הברק של רצפות עץ למינציה עם גימורי שמן. הם מכילים בסיס שמן מינרלי המרים הצטברות על בסיס שמן תוך ליטוש אותו לברק גבוה. למרבה הצער, שמן זה מושך חפולישיקי אבק ומשאיר אחריו שאריות שמנוניות שעלולות להיות קשות להסרה; לכן, השתמש במוצרים אלה בזהירות.

פולישים אמולסיה, הידועים גם בשם פולישים שמנת, נהדרים להסרת לכלוך מסיס במים והצטברות ממשטחים. בדרך כלל מיועדים לעץ עם גימור לכה, שלאק או פוליאוריטן, תחליבים אלה מספקים ברק מט או סאטן כאשר הם נמחקים על פני השטח. ניתן לרסס או לשפוך אמולסיות בפוליש אלה על בד ולנגב באמצעותו; לחלופין מגבונים חד פעמיים עם פוליש נוזלי נוחים יותר בשימוש תכוף.

כיצד מתבצע ניקוי פולני משרדי?

ליטוש משרדי הוא טכניקה שבה אחוז גבוה של חומר ממיס או קרם מבוסס פוליש מרוסס על פני השטח ואז משפשף פנימה, ומעניק לו ברק ססגוני. הליך זה חל בדרך כלל על משטחים צבועים בסאטן או מבריק ויש למחוק אותו מיד עם מטלית לחה; ובכך לחסוך זמן מכיוון שכבר אין צורך באבקה מוקדמת. סוג זה של ניקוי משמש בדרך כלל לשמירה על משטחי פלדה לא נוצצת בבנייני משרדים, בתי מלון/מוטלים, בתי ספר וחנויות פרטים.

בנוסף לשמירה על מראה הרהיטים המשרדיים שלך, ליטוש רגיל יכול גם לסייע בהארכת תוחלת החיים שלו. על ידי הסרת לכלוך ואבק הצטברות, אתה יכול למנוע שריטות ונזקים אחרים שעלולים להתרחש לאורך זמן. בנוסף, מיזוג ולחות העץ יכולים לסייע במניעת התייבשותו ונסדק.

מה לדעת על ניקוי פוליש למשרדים?

לביצוע ניקוי פוליש משרדי, הסר תחילה כל פסולת או אבק רופפים מהמשטח בעזרת מטלית רכה. לאחר מכן יש למרוח את הפוליש על פי הוראות היצרן, על ידי ריסוס או שפיכתו על מטלית. השתמש בתנועה מעגלית כדי לשפשף את הפוליש לתוך העץ, וודא לכסות את כל המשטח באופן שווה. לבסוף, נגב את כל עודפי הפוליש בעזרת מטלית נקייה ויבשה.

חשוב לציין שלא כל הרהיטים דורשים ליטוש קבוע. למעשה, יש להשאיר סוגים מסוימים של עץ, כמו טיק או ארז, ללא טיפול כדי לשמור על יופיים הטבעי. התייעץ תמיד עם הוראות היצרן או עם איש מקצוע לפני החלת מוצרי ניקוי או ליטוש על הרהיטים שלך.

לסיכום, ניקוי פוליש משרדי הוא דרך פשוטה ויעילה לשמור על המראה ולהאריך את תוחלת החיים של ריהוט המשרד שלכם. על ידי בחירת סוג הפוליש המתאים לרהיטים שלך ובעקבות טכניקות יישום מתאימות, תוכל להשיג ברק מבריק ועמיד לאורך זמן.

לחצו על הקישור הבא עבור פרטים נוספים:https://www.etzhalon.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D/